KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12198088
nr 1219 8088
Geo Norton, "Still life" 1872. Olja på pannå, signerad, 34x29
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 26 november 2018
kl 18:10:08
600 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)